Pharma Nord Bio-Selén+Zinok Forte 60 tabliet

tbl 1x60 ks

Kód tovaru:

EAN: 5709976038202

17,29 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,29 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Bio-Selén+Zinok obsahuje čistý, organicky selén viazaný na kvasnice (SelenoPrecise) so zinkom a vitamínmi A, B6, C a E. Bio-Selén+Zinok je ideálny antioxidačný komplex  a vhodný doplnok pre dobre fungujúci imunitný systém.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok obsahuje vitamín C, vitamín E, vitamín B6, zinok a selén.

  • Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek.
  • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Vitamín B6 (pyridoxín) prispieva k správnej syntéze cysteínu, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene homocysteínu, k správnej funkcii psychiky.
  • Zinok prispieva k správnej kognitívnej funkcii, syntéze DNA, prispieva k udržaniu zdravých kostí, zdravých vlasov, nechtov, pokožky, k udržaniu dobrého zraku, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zohráva úlohu v procese delenia buniek, prispieva k správnej látkovej premene makronutrienov, syntéze bielkovín, k správnej látkovej premene mastných kyselín a sacharidov.
  • Selén prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta za deň. Tablety užívať počas jedla. Dodržujte doporučené dávkovanie! Vhodné pre vegetariánov a diabetikov.

Zloženie: minerály: kvasnice so selénom (SelenoPrecise® yeast, 50 µg, 91 % ODD ),glukonát zinočnatý (15 mg/tbl, 150% ODD), vitamíny: kyselina l-askorbová(60 mg/tbl, 75% ODD),dl-a-tocopheryl acetate, d--α-tokoferol acetát (spolu 10 mg a-TE/tbl 83% ODD), pyridoxin hydrochlorid (2 mg/tbl, 143% ODD), plnidlo:mikrokryštalická celulóza (E460), protihrudkujúca látka: maltodextrin, poťahová vrstva:hypromelóza (E464), spevňujúca látka: oxid kremičitý (E551), prtihrudkujúca látka:stearát horčíka (E470b), poťahová látka: zein.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »