Bioderma (134)

BIODERMA dáva, namiesto hľadania konvenčne vyhovujúcich profilov, prednosť ľuďom, ktorí sú schopní samostatne a nezávisle myslieť. Pretože samostatné myslenie je základnou hodnotou značky BIODERMA. Odvaha a originálnosť musia kráčať ruka v ruke s odbornosťou. A viac ako čokoľvek iné, zdieľajú tímy BIODERMA ľudské hodnoty a etiku, ktoré sú hybnou...

BIODERMA dáva, namiesto hľadania konvenčne vyhovujúcich profilov, prednosť ľuďom, ktorí sú schopní samostatne a nezávisle myslieť. Pretože samostatné myslenie je základnou hodnotou značky BIODERMA. Odvaha a originálnosť musia kráčať ruka v ruke s odbornosťou. A viac ako čokoľvek iné, zdieľajú tímy BIODERMA ľudské hodnoty a etiku, ktoré sú hybnou silou tejto spoločnosti venujúcej sa zdraviu.

Zobraziť viac..
 • Bioderma Atoderm

  Bioderma Atoderm rada predstavuje širokú škálu produktov na starostlivosť o normálnu, suchú až podráždenú pokožku. Bioderma Atoderm sa vyrába a testuje vo Francúzku v spolupráci s kožnými lekármi a ďalšími zdravotníckymi pracovníkmi. Vyskúšajte napr. Bioderma Atoderm Sprchový olej alebo Bioderma Atoderm Intensive Baume krém.

 • Bioderma Photoderm

  Slnko má každý rád...Zlepšuje náladu, umožňuje organizmu syntetizovať vitamín D, podporuje tiež vylučovanie melatonínu, ktorý je považovaný za hormón mladosti a spánku. Slniečko však má aj svoje negatíva hlavne pri nadmernom vystavovaní sa slnečnému žiareniu. Zodpovedný prístup si v dnešnej dobe nutne vyžaduje účinnú ochranu pred slnečným žiarením, ktorú treba prispôsobiť v závislosti od intenzity žiarenia a typu pokožky. Pokožka menších aj väčších detí, poškodená alebo alergická pokožka – všetky tieto typy si vyžadujú osobitné filtre s vysokým ochranným faktorom. 

 • Bioderma Sebium

  Pleť sa v priebehu dospievania mení: začína sa viac mastiť, je lesklá, v rôznej miere sa objavujú nedokonalosti a niekedy pretrvávajú do dospelosti. Rad Sébium je určený na mastnú pleť so sklonom k akné. Obsahuje produkty na čistenie a staroslivosť, krémy proti vriedkom, hydratačné krémy na pleť so skolonom k akné a ďalšie. 

 • Bioderma Hydrabio

  Problémy s dehydratáciou môžu mať všetky typy pleti (suchá, mastná aj zmiešaná). Nedostatok vody spôsobuje pnutie a únavu pokožky. Rad Hydrabio určený na dehydrovanú pokožku s kompletnou rutinou starostlivosti o pleť od produktov na čistenie po produkty na starostlivosť. Osobitné čistiace produkty na dehydrovanú pokožku (micelárna voda a mlieko), hydratačné sérum, rozjasňovač pokožky, mastný krém a upokojujúca hmla.

 • Bioderma Sensibio

  Symptómy citlivej pokožky zahŕňajú štípanie, zvýšenú teplotu, pnutie, pocity nepohodlia a rozptýlené alebo lokálne začervenanie. Sensibio určený na citlivú pleť. Tento rad zahŕňa okrem ikonickej micelárnej vody Sensibio H2O, produktu na čistenie pleti a na odstraňovanie mejkapu na citlivú pleť aj produktu na čistenie a starostlivosť o pokožku odporúčané kožnými lekármi: produkty na starostlivosť o pleť na citlivú pokožku, produkty proti červeným škvrnám (k dispozícii ako krém alebo ako BB krém) a ďalšie. 

 • Bioderma Pigmentbio

  Melazma, hyperpigmentácia, pehavosť alebo tzv. starecké škvrny... Ako sa zbaviť tmavých škvŕn dokonca aj na citlivej pokožke? Rad Pigmentbio je určený špeciálne na starostlivosť o hyperpigmentovanú pokožku tváre alebo tela s úplným programom produktov, ktoré pomáhajú zosvetliť pokožku, od produktov na čistenie po produkty na starostlivosť. Zosvetľujúce produkty na čistenie, korektory intenzívnej pigmentácie, zosvetľujúce produkty na dennú a nočnú starostlivosť.

 • Bioderma ABCDerm

  Jemná detská pokožka je od narodenia prirodzene vystavená celkovému vonkajšiemu stresu z nového prostredia. ABCDerm, produktový rad vyvinutý špecificky pre detskú pokožku, zahŕňa produkty, ktorých zloženie je v súlade s dermatologickým záväzkom ABCDerm.

 • Bioderma Cicabio

  Pokožka je podráždená alebo poškodená rôznymi druhmi stresu. Cicabio ponúka úplný rad produktov podporujúcich obnovu pokožky tváre alebo tela: obnovujúce krémy (s faktorom SPF alebo bez neho), vysušujúce pleťové vody... Vyberte si produkt, ktorý je najvhodnejší na zjemnenie a obnovenie oslabenej pokožky.

 • Bioderma Nodé

  Problémy s vlasmi, ako je napríklad citlivá, mastná alebo suchá pokožka hlavy, lupiny, šupinky a seboroická dermatitída, môžu nepriaznivo ovplyvniť každodenný život. Špecializovaný rad Nodé pre zdravé vlasy. Rad Nodé zahŕňa viacero produktov na čistenie a starostlivosť, ktoré konkrétne odporúčajú kožní lekári: šampóny proti lupinám, šampóny na mastnú pokožku hlavy, šampóny na suchú pokožku hlavy, šampóny na citlivú pokožku hlavy, starostlivosť o kožu na hlave so seboroickou dermatitídou a psoriázou atď.

 • Bioderma Biphase

  Starostlivosť o pokožku, ktorá ako vôbec prvý produkt na hygienu rúk spája v jednom kroku hneď dve funkcie pre ochranu pokožky - eliminuje vírusy a súčasne obnovuje lipidy nevyhnutné pre zdravú kožu.  

Výrobcovia
Zoradiť
produktov