Carbosorb 25g

plv por (vrecko PE) 1x25 g

Kód tovaru:

EAN: 8585000415068

Tento produkt už nie je dostupný

5,27 € s DPH

Jednotková cena za kg210,67 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Carbsorb patrí do skupiny liekov obsahujúcich aktívne uhlie, ktoré pohlcuje plyny a toxické látky z tráviaceho systému. Carbosorb je črevné adsorbens, ktoré zastavuje hnačku a spôsobuje zápchu.

Detaily

Indikácie: Carbsorb patrí do skupiny liekov obsahujúcich aktívne uhlie, ktoré pohlcuje plyny a toxické látky z tráviaceho systému. Carbosorb je črevné adsorbens, ktoré zastavuje hnačku a spôsobuje zápchu. Je určený na liečbu dospelých, mladistvých a detí starších ako 3 roky. Bez porady s lekárom môžu liek krátkodobo (najviac 2 dni) užívať dospelí vrátane tehotných a dojčiacich žien a mladiství pri akútnej hnačke spôsobenej diétnou chybou, pri výskyte menej závažných črevných infekcií spôsobených vírusmi a baktériami a pri dráždivom tračníku a po porade s lekárom u akútnych otráv toxickými látkami.

Kontraindikácie: Čierne sfarbenie stolice, ktoré môže zakryť krvácanie do tráviaceho traktu, zníženie vstrebávania a tým účinkov súčasne podávaných liekov ústami preto musí byť medzi podaním aktívneho uhlia a iných liekov dodržaný interval aspoň dvoch hodín, vyššie dávky môžu spôsobiť zápchu alebo vracanie a následne nepriechodnosť čriev.

Tehotenstvo a dojčenie: Carbosorb sa môže užívať počas gravidity a laktácie.

Dávkovanie: Dospelí a mladiství: odporúča sa užívať 1 - 2 polievkové lyžice 3-4x denne, pokiaľ lekár neurčí inak. Deti od 3 rokov: Presné dávkovanie a dĺžku liečbu určí vždy lekár. Liek sa podáva rozmiešaný vo vode.

Vlastnosti

Účinná látka carbo activatus
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku 300 mg
Lieková forma perorálny prášok
Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »