Imunoglukan P4H ACUTE 300 mg 5 cps

cps 1x5 ks

Kód tovaru:

EAN: 8588002084874

9,88 € s DPH

Jednotková cena za cps1,98 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Imunoglukan P4H ACUTE je výživový doplnok s obsahom imunoglukanu, vitamínu C a zinku,ktorý prispievajú k správnej funkcii imunitného systému. Imunoglukan P4H ACUTE sú vhodné pre dospelých a deti od 3 rokov. Neobsahuje glutén.

Detaily

Použitie: Imunoglukan® je vysoko purifi prírodná látka, komplex biologicky aktívnych polysacharidov, získavaný izoláciou z Pleurotus ostreatus. Jeho bezpečnosť a účinnosť bola overená v klinických štúdiách a pozorovaniach, ktoré boli publikované v odbornej literatúre. Imunoglukan P4H® ACUTE   je výživový doplnok pre krátkodobé použitie. Obsahuje prírodný imunoglukan 300mg, dvojnásobnú odporúčanú dennú dávku vitamínu C a odporúčanú dennú dávku  zinku.

  • Vitamín C a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Nepoužívajte: Ak ste precitlivení na niektorú zo zložiek prípravku.Ak ste po transplantácii orgánov. Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 3 rokov. Ak užívate imunosupresíva, o používaní sa poraďte s lekárom.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Užíva sa 1 kapsula denne počas 5 dní, následne odporúčame prejsť na preventívnu dávku Imunoglukan P4H 100 mg. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Kapsuly sa prehĺtajú vcelku a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody, najlepšie ráno nalačno alebo večer pred spaním. Obsah kapsuly je možné vysypať na lyžičku, a tak užiť.

Zloženie: imunoglukan (300mg), vitamín C - askorban vápenatý (160mg), zinok - diglycinát zinočnatý (10mg), stearan horečnatý, rastlinná kapsula

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Osoby užívajúce imunosupresíva, tehotné a dojčiace ženy len po konzultácii s ošetrujúcim lekárom. Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi. Neužívať, ak ste precitlivený na niektorú zo zložiek prípravku. Odporúčané denné  dávkovanie sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote od 5°C do 25°C. Chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom. Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 5

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »