HiPP 4 Combiotic 4x500 g

EAN: 4062300366114

Tento produkt už nie je dostupný

49,90 € s DPH

Jednotková cena za kg24,95 €

Namiesto 52,08 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Následná mliečna batoľacia výživa HiPP 4  Combiotic obsahuje prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku.Následná mliečna batoľacia výživa HiPP 4 Combiotic je vhodná od ukončeného 2. roku,obsahuje vitamíny C a D - na podporu imunitného systému.

Detaily

Charakteristika: Inšpirované prírodou a vyrábané v BIO kvalite. Mlieko Hipp Combiotok je kombinácia prebiotík a probiotík.

  • PROBIOTIK*
  • PRAEBIOTIK**
  • Kyselina listová v naštiepenej forme (Metafolin***)
  • Redukované množstvo bielkovín zodpovedajúce veku dieťaťa1
  • Dôležité vitamíny a minerály pre zdravý vývoj
  • Vitamín D – prispieva k normálnemu vývoju kostí a zubov
  • Vápnik - prispieva k normálnemu vývoju kostí
  • Vitamín C - podporuje správnu funkciu imunitného systému a vstrebávanie železa
  • Jód - prispieva k rozvoju poznávacích schopností a k normálnej funkcii štítnej žľazy
  • Vitamín B2 - prispieva k správnej funkcii energetického metabolizmu

Nepoužívať: V prípade precitlivenosti Vášho dieťatka na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku.

Spôsob použitia: Pri príprave výživy sa postupuje podľa návodu na prípravu na obale výrobku.

Pitnú vodu pred každou prípravou čerstvo prevaríme a necháme vychladnúť na 40-50oC. 2/3 pripravenej vody nalejeme do fľaše. Odmerku zľahka naplníme výrobkom a opačnou stranou noža zarovnáme. Odmerané množstvo výrobku vložíme do fľaše. Fľašu uzatvoríme a dôkladne pretrepeme. Pridáme zostatok vody a opäť niekoľkokrát dôkladne pretrepeme. Ochladíme na teplotu vhodnú na pitie (cca 37oC). Teplotu preveríme. Pri kŕmení držte dieťa v náručí resp. nenechávajte bez dozoru.-*
Nesprávna príprava alebo uchovávanie pripravenej fľaše by mohlo viesť k ohrozeniu zdravia Vášho dieťaťa - napr. nárast nežiaducich bakteriálnych zárodkov. Pripravujte výživu pred každým kŕmením čerstvú. Zostatky opakovane nepoužívajte. Fľašu a všetky jej súčasti vždy starostlivo vymyte. Otvorený obal ihneď po odobraní výrobku dobre uzavrite, uchovávajte v suchu pri max. 25°C a zamedzte kolísaniu teplôt. Výrobok spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia obalu.
Nezohrievajte výživu v mikrovlnnej rúre (nebezpečenstvo popálenia!). 

Dôležité upozornenie:

Mlieko pre batoľatá má byť súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa. 

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Dojčenské mlieko by sa malo používať na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výhradné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a pokiaľ je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má i zvýšené finančné a sociálne dopady oproti dojčeniu. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovania a použitia dojčenskej výživy uvedený na obale. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Potravina na osobitné výživové účely. Následná mliečna dojčenská výživa v prášku.

Zloženie: ODTUČNENÉ MLIEKO, rastlinné oleje (palmový olej ❤, repkový olej, slnečnicový olej), LAKTÓZA (z MLIEKA), galaktooligosacharidy z LAKTÓZY (z MLIEKA), citronan draselný, vápenaté soli kyseliny orthofosforečnej, vápenaté soli kyseliny citrónové, síran horečnatý, RYBÍ olej, L-askorbát sodný, (vitamín C), síran železnatý, stabilizátor kyselina mliečna, síran zinočnatý, prírodná kultúra mliečneho kvasenia (Lactobacillus fermentum hereditum® 1 ), riboflavín (vitamín B2), retinyl acetát (vitamín A), 
jodičnan draselný, kyselina listová, D-biotin (vitamín D), cholekalciferol (vitamín D), kyanokobalamin
(vitamín B12). Pozn. bez lepku. Vztahuje se k sušenému stavu potraviny.

 

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)