Menu
banner

Imazol krémpasta 30g Zväčšiť

Imazol krémpasta 30g

Imazol krémpasta je protipliesňový a protibakteriálny liek so širokým spektrom účinku.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 3 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 3 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,06 €.


Naša cena s DPH3,12 €

logo PayPal Logo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Indikácie: Imazol krémpasta je pre dobrú priľnavosť a vysušujúci efekt svojho špeciálneho masťového základu vhodná na liečbu plienkových dermatitíd (zápalových reakcií kože) a veľkoplošných mokvajúcich lézií (poškodení kože).

Kontraindikácie: Liek nesmú používať pacienti so známou precitlivenosťou na klotrimazol alebo iný derivát imidazolu a ostatné zložky liekov.

Použitie: Pokiaľ lekár neurčí inak, Imazol sa zľahka vtiera 2 krát denne, najlepšie ráno a večer po umytí a dôkladnom osušení postihnutých miest. Pri silno sa olupujúcich mykózach, najmä na chodidlách, je vhodná aj keratolytická liečba (uvoľňovanie horných vrstiev pokožky). K úplnému vyliečeniu a prevencii opakovanej infekcie je nevyhnutná dostatočne dlho trvajúca liečba – pri kvasinkových infekciách 2 týždne, pri infekciách zapríčinených inými kožnými hubami (dermatofytmi) asi 6 týždňov.

Účinná látka: klotrimazol
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku: 10 mg/ 1g
Lieková forma: dermálny krém

Napísať hodnotenie

Imazol krémpasta 30g

Imazol krémpasta 30g

Imazol krémpasta je protipliesňový a protibakteriálny liek so širokým spektrom účinku.