Menu
banner

Imazol krémpasta 30g Zväčšiť

Imazol krémpasta 30g

7612076354517

Imazol krémpasta je protipliesňový a protibakteriálny liek so širokým spektrom účinku.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 3 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 3 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,06 €.


Naša cena s DPH3,12 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Indikácie: Imazol krémpasta je pre dobrú priľnavosť a vysušujúci efekt svojho špeciálneho masťového základu vhodná na liečbu plienkových dermatitíd (zápalových reakcií kože) a veľkoplošných mokvajúcich lézií (poškodení kože).

Kontraindikácie: Liek nesmú používať pacienti so známou precitlivenosťou na klotrimazol alebo iný derivát imidazolu a ostatné zložky liekov.

Použitie: Pokiaľ lekár neurčí inak, Imazol sa zľahka vtiera 2 krát denne, najlepšie ráno a večer po umytí a dôkladnom osušení postihnutých miest. Pri silno sa olupujúcich mykózach, najmä na chodidlách, je vhodná aj keratolytická liečba (uvoľňovanie horných vrstiev pokožky). K úplnému vyliečeniu a prevencii opakovanej infekcie je nevyhnutná dostatočne dlho trvajúca liečba – pri kvasinkových infekciách 2 týždne, pri infekciách zapríčinených inými kožnými hubami (dermatofytmi) asi 6 týždňov.

Účinná látka:klotrimazol
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku:10 mg/ 1g
Lieková forma:dermálny krém

Napísať hodnotenie

Imazol krémpasta 30g

Imazol krémpasta 30g

Imazol krémpasta je protipliesňový a protibakteriálny liek so širokým spektrom účinku.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)