TENA Lady Slim Extra Plus inkontinenčné vložky pre ženy 16 ks

inkontinenčné vložky 1x16 ks

Kód tovaru: B3519A

EAN: 7322541463193

9,03 € s DPH

Jednotková cena za ks0,56 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

TENA Lady Extra Plus  inkontinenčné vložky patria medzi pomôcky pre vyšší únik moču. TENA Lady Extra Plus poskytujú pocit sucha a istoty po celý deň, systém kontroly zápachu Fresh Odour Control neutralizuje nežiaduci zápach a zaručuje tak dokonalý pocit sviežosti.

Detaily

Charakteristika: TENA Lady Extra Plus sú inkontinenčné vložky patria medzi pomôcky pre vyšší únik moču. TENA Lady Extra Plus poskytujú pocit sucha a istoty po celý deň, systém kontroly zápachu Fresh Odour Control neutralizuje nežiaduci zápach a zaručuje tak dokonalý pocit sviežosti. Rozmery vložky: 33,8x12,6 cm, savosť - 580 ml.

Vďaka unikátnej absorpčnej zóne InstaDRY je zaistená okamžitá absorpcia tekutiny, ktorá je uzamknutá hlboko vo vnútri produktu.


Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Vkladacie plienky pre ženy sa fixujú o spodnú bielizeň samolepiacim pásikom alebo sa fixujú pomocou fixačných nohavičiek. Vymieňajú sa podľa potreby ( niekoľkokrát denne alebo počas noci). 

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 16

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »