LactoFlor 25 žuvacích tabliet

Skladom

S&D Pharma SK, s.r.o.

Novinka

Výživový doplnok Lactoflor žuvacie tablety s prirodzenou karamelovou príchuťou obsahujú životaschopných kefírových  baktérií. Lactoflor môže prispieť k udržaniu rovnováhy črevnej mikroflóry. Vhodný pre dospelých a deti od 3 rokov.

Viac detailov

Naša cena 7,41 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Probiotiká v LactoFlor sú rovnaké, aké sa vyskytujú prirodzene v kefíri a v iných kyslomliečnych produktoch. Pozitívne účinky kefíru sú dlodobo známe. Aj preto sú tieto probiotiká vyrábané priamo v Bulharsku, kde tradícia kefíru pôvodne vznikla. Lactoflor obsahuje okrem kefírových baktérií i prebiotikum inulín zo zelených rastlín.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. U detí do 3 rokov. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie:
Pred požitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Odporúčané dávkovanie: 2–4 tablety denne nechať rozpustiť v ústach.

Po otvorení uchovávajte v chladničke!

Zloženie v 1 tablete: kefírové kultúry Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus (0,5 miliardy v čase výroby), dextróza,stearan horečnatý, inulín, arabská guma, oxid kremičitý

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)