Driclor antiperspirant 20 ml roll-on

roztok (inov. 2021) 1x20 ml

Kód tovaru:

EAN: 5054563080363

18,81 € s DPH

Jednotková cena za liter940,68 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Driclor antiperspirant je roztok, ktorý účinne znižuje nadmerné potenie najmä v podpazuší, na rukách a chodidlách. Po dosiahnutí dostatočného efektu účinok pretrváva niekoľko dní. Vhodné pre deti od 15 rokov.

Detaily

Charakteristika: Driclor je alkoholový roztok chloridu hlinitého, ktorý vytvára gélovú zátku vo vývode potnej žľazy a tým ju uzatvára a bráni vylučovaniu potu. Účinok antiperspirantu je dlhodobý.Používa sa na všetky typy pokožky. Driclor sa musí nanášať na úplne suchú, nepodráždenú a celistvú pokožku.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky prípravku. Na podráždenú, poranenú, vlhkú pokožku. V priebehu dňa. V blízkostí úst, očí alebo slizníc. Nesmie sa aplikovať 24 hod po holení alebo depilácii.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: V úvode aplikujte každý večer na suchú neporušenú pokožku nôh, rúk alebo podpazušia. Nasledujúce ráno ošetrené miesta omyte vodou a osušte, prípravok znova nepoužívajte v priebehu dňa!. Následne podľa zmierňovania potenia používajte Driclor 2x týždenne, neskôr 1x týždenne.

Zloženie: alkohol, hexahydrát chloridu hlinitého, voda

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »