AVENE EAU THERMALE termálna voda v spreji 50 ml

termálna voda v spreji 1x50 ml

Kód tovaru:

EAN: 3282771189987

8,32 € s DPH

Jednotková cena za liter166,32 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

AVENE EAU THERMALE termálna voda v spreji s upokojujúcimi a zjemňujúcimi účinkami pre citlivú pleť. AVENE EAU THERMALE termálna voda v spreji  je plnená z prírodného zdroja priamo do sterilných nádob. Pleť osvieži a upokojí podráždenie a začervenanie. Fixuje make-up. 

Detaily

Charakteristika: Termálna  voda s upokojujúcimi a zjemňujúcimi účinkami pre citlivú pleť. Plnená z prírodného zdroja priamo do sterilných nádob. Pleť osvieži a upokojí podráždenie a začervenanie. Fixuje make-up. Je vhodná pre citlivú pleť. Termálna  voda je určená pre staroslivosť o citlivú až precitlivenú a alergickú pokožku. Upokojuje začervenanie pokožky a podráždenie po expozícii na slnku, po použití dráždivej kožnej liečby, prípravkov na liečbu akné, zapareniny dojčiat a iné lokálne podráždenie po holení, po použití nevhodnej kozmetiky alebo liečivých prípravkov.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Na pokožku nastriekajte jemnú „hmlu”, nechajte oschnúť, eventuálne delikátne dosušte suchým tampónom.

Zloženie: Avene thermal spring water (Termálna voda Avene), plyn: dusík

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie! Nádoba plnená pod tlakom, ekologicky čistý plyn. Chráňte pred priamymi slnečnými lúčmi a vystavením vysokej teploty (nad 50°C). Neotvárať ani nepáliť, ani po úplnom vyprázdnení. Prázdny obal likvidujte v rámci hromadného odpadu v súlade so zákonom. Chráňte pred deťmi.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »