elli MenoOsteo forte 90 + 30 tbl

Skladom

Simply you pharmaceuticals

8594059734938

Novinka

Pri pravidelnom dlhodobom užívaní výživového doplnku elli MenoOsteo forte dochádza vďaka obsahovaným sójovým izoflavónom k podpore zdravia kostí, k udržaniu ich normálnej pevnosti a zdravej štruktúry u žien po menopauze.elli MenoOsteo forte pomáha zvládať príznaky menopauzy, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj a podráždenosť.

Viac detailov

20,28 € s DPH

Jednotková cena za 1 tbl: 0,68 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika:Pri pravidelnom dlhodobom užívaní výživového doplnku elli MenoOsteo dochádza vďaka obsahovaným sójovým izoflavónom k podpore zdravia kostí, k udržaniu ich normálnej pevnosti a zdravej štruktúry u žien po menopauze.elli MenoOsteo pomáha zvládať príznaky menopauzy, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj a podráždenosť.

Nepoužívať: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí! Prípravok nie je vhodný pre dospievajúce dievčatá. Neodporúča sa užívať v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Súčasné užívanie s liekmi konzultujte s lekárom alebo lekárnikom. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: Odporúča sa dlhodobo užívať 2 kapsuly denne. Pre rýchlejší nástup účinku je možné po dobu prvých 14-21 dní užívať 3 kapsuly denne. Pre dosiahnutie dostatočne priaznivého účinku je vhodné prípravok užívať dlhodobo 3-4 mesiace. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: vápnik (uhličitan vápenatý), suchý extrakt z plodov sóje (Glycine max), inulín, suchý extrakt zo šišiek chmeľu otáčavého (Humulus lupulus), vitamín K2 (menachinón), vitamín D3 (cholekalciferol), protihrudkujúce látky: oxid kremičitý bezvodý, modifi kované škroby a zahusťovadlá: sorbitol, stearan horečnatý, granulácie: maltodextrín, kapsula: želatína, farbivá: oxid titaničitý (E171).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)