Konský balzam chladivý 500 + 50 ml ZDARMA

500+50 ml zadarmo (550 ml)

Kód tovaru:

EAN: 8594059731517

17,29 € s DPH

Jednotková cena za kg31,43 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Konský balzam chladivý má výrazný chladivý efekt tohto gélu umožňuje silica mäty klasnatej,ktorá vyvoláva pocit chladu, a tým potlačuje citlivosť nervového zakončenia.Konský balzam chladivý vďaka jedinečnosti boswéllie má naviac balzam významné protizápalové a antiartritické účinky.

Detaily

Charakteristika: Konský balzam chladivý má výrazný chladivý efekt tohto gélu umožňuje silica mäty klasnatej,ktorá vyvoláva pocit chladu, a tým potlačuje citlivosť nervového zakončenia.Konský balzam chladivý vďaka jedinečnosti boswéllie má naviac balzam významné protizápalové a antiartritické účinky.

Nepoužívať: Nie je určený deťom. Ukladať mimo dosahu detí! Neaplikovať do očí a na sliznice. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektoré obsiahnuté zložky prípravku.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Primerané množstvo (maximálne 2-krát denne na rovnaké miesto) vmasírujte do kože na postihnutom mieste. Prechodné sčervenanie kože v mieste aplikácie je súčasťou účinku. Účinok obvykle pretrváva niekoľko hodín.

Zloženie: Očianka Rostkovova,Nechtík lekársky,Rebríček obyčajný Praslička roľná,Fialka trojfarebná, Veronika lekárska,Pagaštan konský ,Slez maurský,Skorocel kopijovitý, Lipa malolistá,Levanduľa úzkolistá, Baza čierna,Arnika horská ,Mäta klasnatá,Sedmokráska obyčajná,Hluchavka biela,Púpava lekárska, Nátržník husí,Pyštek obyčajný, Gáfor,Bazalka, Eukalypt,Kosodrevina ,Oregano,Chmeľ obyčajný,Pestrec mariánsky,Šalvia, Rozmarín lekársky,Dúška tymianová, Boswéllia.


Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 90

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »