Priessnitz Hrejivý gél De Luxe 200 ml

1x200 ml

Kód tovaru:

EAN: 8594059730602

11,42 € s DPH

Jednotková cena za liter57,11 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Priessnitz Hrejivý gél De Luxe pri masáži dokáže vďaka obsahu transmittra rýchle uľaviť stuhnutým a bolestivým miestam. Priessnitz Hrejivý gél De Luxe sa jedná o prípravok s unikátnym zložením, ktorý obsahuje zmes éterických a aromatických zložiek, najmä gáfor a kapsaicín.

Detaily

Charakteristika: Priessnitz Hrejivý gél De Luxe pri masáži dokáže vďaka obsahu transmittra rýchle uľaviť stuhnutým a bolestivým miestam.Hrejivý gél De Luxe Priessnitz sa jedná o prípravok s unikátnym zložením, ktorý obsahuje zmes éterických a aromatických zložiek, najmä gáfor a kapsaicín.

Vlastnosti obsahovaných látok: Kapsaicín – rastlinný alkaloid, ktorý stimuluje receptory nervových zakončení a tým prehrieva organizmus. Prispieva k podpore krvnej cirkulácie a zvýšeniu rýchlosti metabolizmu.

Gáfor – prekrvuje pokožku,po vmasírovaní pozitívne pôsobí na stuhnuté a bolestivé miesta.

Boswéllia – je jedinečný strom rastúci v Indii, severnej Afrike a na Strednom Východe. Táto rastlina má významné účinky v medicíne, pretože extrakt z kôry obsahuje rad biologicky účinných látok.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »