LiQuido DUOFORTE šampón 200 ml + sérum 125 ml

200 ml + sérum 125 ml + (hrebienok + čapica) zadarmo 1x1 set

Kód tovaru:

EAN: 8594059734709

16,95 € s DPH

Jednotková cena za liter135,56 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

LiQuido DUOFORTE šampón proti všiam predstavuje dvojitý zásah proti všiam, v podobe šampónu a séra na vlasy zadarmo.LiQuido DUOFORTE je založený na báze olejov a rastlinných silíc, je šetrný a dobre znášaný aj citlivou pokožkou, nedráždi ju, nie je parfumovaný a je vhodný aj pre malé deti alebo alergikov.

Detaily

Charakteristika:LiQuido DUOFORTE šampón proti všiam predstavuje dvojitý zásah proti všiam, v podobe šampónu a séra na vlasy zadarmo.LiQuido DUOFORTE je založený na báze olejov a rastlinných silíc, je šetrný a dobre znášaný aj citlivou pokožkou, nedráždi ju, nie je parfumovaný a je vhodný aj pre malé deti alebo alergikov.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: 1. PRVÝ ZÁSAH = ošetrenie sérom LiQuido DUOFORTE

LiQuido DUOFORTE sérum na vlasy ideálne doplňuje účinnosť LiQuido DUOFORTE šampónu.

NÁVOD NA POUŽITIE: 1.Do mokrých vlasov votrite dostatočné množstvo LiQuido DUOFORTE  séra tak, aby všetky vlasy boli sérom dokonale ošetrené.

2.Sérum nechajte vo vlasoch asi 5 minút pôsobiť. Dĺžku pôsobenia séra je možné predĺžiť (až na 30 minút) najlepšie formou zábalu s čapicou (zvyšujete tak jeho účinnosť).

3.Sérum potom z vlasov zmyte vodou a bežným šampónom.

4.Potom pokračujte v aplikácii šampónu LiQuido DUOFORTE   podľa návodu nižšie.

2. DRUHÝ ZÁSAH = ošetrenie šampónom LiQuido DUOFORTE

LiQuido DUOFORTE – šampón na vlasy je účinná zdravotnícka pomôcka, ktorá vytvára vo vlasoch nepriaznivé podmienky pre prežívanie, rast a množenie vší. Šampón obsahuje ako hlavnú účinnú zložku špeciálny olej dimethicon farmaceutickej kvality, ktorý upcháva dýchací trakt vší, čo vedie k ich zaduseniu. Šampón ďalej obsahuje špeciálnu zmes repelentne účinných prírodných silíc. Opakovaná aplikácia šampónu LiQuido DUOFORTE  podľa odporúčaného použitia zaisťuje spoľahlivú účinnosť proti všiam, hnidám a nymfám. Opakovaná aplikácia šampónu je odporúčaná aj v období zvýšeného výskytu vší.

NÁVOD NA POUŽITIE: Po predchádzajúcej aplikácii séra a po jeho umytí z  vlasov bežným šampónom ihneď aplikujte do mokrých vlasov asi 10 – 15 ml LiQuido DUOFORTE  šampónu a rovnomerne v celej vlasovej časti vtierajte do napenenia.Napenený šampón ponechajte vo vlasoch asi 5 – 10 minút pôsobiť a potom ho umyte vodou.Osušte vlasy uterákom, ponechajte ich najlepšie samovoľne uschnúť (zvyšujete tak účinnosť) alebo ich prípadne osušte fénom. Pomocou priloženého hrebienka vyčešte vši, hnidy a larvy.

Aplikáciu oboch prípravkov a tento postup opakujte najlepšie 3 krát v intervale 5 – 7 dní.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »