Jamieson Valeriána 400 mg 60 cps

Skladom

Jamieson

064642028051

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

Výživový doplnok Jamieson Valeriánaupokojujúci účinok, pomáha zmierniť podráždenie. Výživový doplnok Jamieson Valeriána pomáha navodiť spánok a udržiava prirodzený spánok.

Viac detailov

Naša cena 10,25 € s DPH

Jednotková cena za 1 kapsula: 0,17 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Valeriána lekárska má upokojujúci účinok, pomáha zmierniť podráždenie, navodiť spánok a udržiava prirodzený spánok.

Nepoužívajte: Ak nespavosť pretrváva viac ako tri týždne navštívte lekára. Neužívať najmenej dve hodiny pred a počas riadenia motorového vozidla a ťažkých strojov. Vyhnite sa užívaniu doplnku súčasne s antidepresívami, predpísanou liečbou na nespavosť alebo inými liekmi navodzujúcimi spánok. Vyhnite sa konzumácii alkoholických nápojov počas užívania doplnku.U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: Dospelí najviac 1 kapsula denne pol hodiny až hodinu pred spaním. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá kapsula obsahuje: Valeriána lekárska 3:1 extrakt 133,34 mg (Valeriana officinalis, koreň) Ekvivalent k 400 mg sušenej rastliny.
Ďalej obsahuje: sójový olej bez GMO (nosič), sójový lecitín (zahusťovadlo), včelia materská kašička (emulgátor), želatína (želírujúca látka), glycerol (emulgátor), prírodné karamelové farbivo; oxid titaničitý (farbivo).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)