Jamieson Brusnice komplex 500 mg 60 cps

Skladom

Jamieson

064642021632

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

Jamieson Brusnice komplex je výživový doplnok, ktorý obsahuje výťažok z čistého brusnicového koncentrátu. Jamieson Brusnice komplex bráni zachytávaniu baktérií na stene močového mechúra a močových ciest a pomáhajú tak udržať močový mechúr zdravý a pôsobia ako prevencia zápalu močového mechúra.

Viac detailov

Naša cena 13,31 € s DPH

Jednotková cena za 1 kapsula: 0,22 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Brusnice komplex 500 mg sú získané z čerstvého, čistého brusnicového koncentrátu. Brusnicový extrakt a D-manóza bránia zachytávaniu baktérií na stene močového mechúra a močových ciest. Jedna kapsula Brusníc komplex 500 mg je ekvivalent k 10 g čerstvých brusníc alebo 237 ml brusnicovej šťavy. Produkt Brusnice komplex 500 mg má všetky výhody brusníc bez obsahu nežiadúcich kalórií.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Konzultujte užívanie prípravku s lekárom ak sa u vás vyskytli obličkové kamene, ak užívate lieky na riedenie krvi.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: dospelí 2 kapsuly denne, na dosiahnutie pozitívnych účinkov užívajte minimálne štyri týždne. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá kapsula obsahuje:
Cran-Max™ Brusnice (Vaccinium macrocarpon, plody) 450 mg, 25:1 extrakt, ekvivalent k 11,25 mg rastliny  
D-manóza (glukóza) 50 mg
Ďalej obsahuje: dihydrogenfosforečnan vápenatý (stužovadlo), rastlinný stearan horečnatý; oxid kremičitý (povlaková látka), kremičitan vápenatý (objemové činidlo), želatína (povlaková látka)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)