APOTHEKE BIO čaj pre dojčiace matky n.s.

20x1,5 g (30 g)

Kód tovaru: T06450

EAN: 8595178201912

2,87 € s DPH

Jednotková cena za ks2,87 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

APOTHEKE BIO čaj pre dojčiace matky je určená dojčiacim mamičkám na podporu tvorby materského mlieka. Jastrabina pomáha stimulovať laktáciu u dojčiacich žien. Fenikel, rasca a aníz majú pozitívny vplyv na laktáciu a podporujú normálne trávenie.

Detaily

Charakteristika: APOTHEKE BIO čaj pre dojčiace matky je určená dojčiacim mamičkám na podporu tvorby materského mlieka. Jastrabina pomáha stimulovať laktáciu u dojčiacich žien. Fenikel, rasca a aníz majú pozitívny vplyv na laktáciu a podporujú normálne trávenie.

Nepoužívajte: U detí. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Vhodné pre dojčiace matky.

Príprava a dávkovanie: 1 nálevové vrecko zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10- 15 min. vylúhovať. 2-3 šálky za deň.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie:  Bio jastrabina lekárska vňať (Herba galegae), Bio medovka lekárska vňať (Herba melissae), bio fenikel obyčajný plod (Fructus foeniculi), bio rasca plod (Fructus carvi), bio bedrovník anízový plod (Fructus anisi)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »