Barnys Inocell forte 60 tabliet

Kód tovaru:

EAN: 621629900221

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

34,10 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,57 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Barny´s InoCell Forte je rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovo chránenú zmes zloženú z inozitolu, inozitolhexafosfátu (IP6), iónov vápnika (Ca) a horčíka (Mg) obohateného o vitamín C a stopový prvok selén. Barny´s InoCell Forte je vhodný pre dospelých a deti nad 6 rokov.

Detaily

Charakteristika: Inozitol a IP6 sa prirodzene nachádzajú v obilninách (ryža, kukurica), strukovinách, orechoch a semenách.

  • Minerálne látky vápnik a horčík prispievajú k normálnej syntéze bielkovín, zohrávajú úlohu v procese delenia a špecializácie buniek pri užívaní 4 tabletiek za deň.
  • Vitamín C so selénom prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Na tento preparát upozornila svet 7. medzinárodná konferencia proti rakovine na Korfu, konaná v dňoch 24. – 30. 10. 2004, ktorej sa zúčastnilo cca 3.000 onkológov a prednášalo 40 popredných svetových odborníkov. Tu bol Inocell predstavený ako veľmi účinná strategická zbraň pre ochranu zdravia. Viac info http://ar.iiarjournals.org/content/24/5D_Suppl/3393.full.pdf

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 6 rokov. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: Dospelí užívajú 2 tabletky 1x za deň, pri problémoch 2 tabletky 2x za deň, vždy na lačno (cca 30 minút pred jedlom). Deti od 6 rokov užívajú polovičnú dávku.Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Zloženie v 1cps: zmes Inocell (inozitol, IP6, ióny Ca a Mg) 500 mg [z toho Ca 50 mg (6,25% ODD) a Mg 15 mg (4% ODD)], Vitamín C (L-askorban vápenatý) 20 mg, Selén (z inaktivovaného droždia) 14 μg, objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, stabilizátor - uhličitan vápenatý, objemové činidlo – sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, leštiaca látka (mastná kyselina) - kyselina steárová, emulgátor - stearan horečnatý, protihrudkujúca látka - oxid kremičitý.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)