ColiPrev kvapky 15 ml

Kód tovaru: T01082

EAN: 8588003721761

15,65 € s DPH

Jednotková cena za liter1 043,33 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Coliprev kvapky s obsahom enzýmu laktáza je určený na podanie deťom do 4. mesiaca veku pri dojčenskej kolike spôsobenej prechodným nedostatkom enzýmu laktázy (prejavuje sa hnačkou, nadúvaním, plynatosťou, kŕčami). Coliprev sa môže podať s materským mliekom i s dojčenskou výživou.

Detaily

Charakteristika: Coliprev kvapky obsahujú vysokoaktívny enzým laktázu zísaknú z Aspergillus oryzae. Laktáza štiepi hlavný mliečny cukor - laktózu a umožňuje tak jeho vstrebanie. V prípade chýbania alebo nedostatku laktázy sa neštiepená laktóza dostáva do hrubého čreva, kde fermentuje a spôsobuje plynatosť, nadúvanie, hnačky a kŕče. Kvapky sa podávajú kojeným i prikrmovaným deťom. Kvapky je vhodné vysádzať postupne - najprv znížiť dávku na jedno jedlo na polovicu, potom podávať striedavo medzi jedlami až na dávku 1x denne. Vo výnimočných prípadoch - pri veľkých problémoch sa môže dávka postupne zvyšovať až na max. 12 kvapiek na jedno jedlo.

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. Pri alergii na zložky produktu. Nepridávajte do horúceho mlieka - dôjde k zničeniu enzýmu ani do príliš studeného mlieka - môže sa znížiť aktivita enzýmu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 ALU = 0,333 μL

Vek

Množstvo mlieka na 1 kŕmenie

Počet kvapiek Coliprev na 1 jedlo

Množstvo laktázy na 1 jedlo

0-2 týždne

60 – 90ml

5

750 ALU

3-4 týždne

120 ml

6

900 ALU

1-2 mesiace

150 ml

8

1200 ALU

3-4 mesiace

180 ml

9

1350 ALU

 

U kojeného dieťaťa nakvapkajte doporučené množstvo kvapiek na vopred sterilizovanú lyžičku (napr. vo vriacej vode, nezabudnite ju nechať ochladiť), podajte kvpaky priamo do úst a pokračujte v kojení.

V prípade dojčenskej výživy, tekutej stravy tieto pripravte podľa návodu, nechajte ochladiť a pridajte kvapky. Ak robíte pokrm do zásoby, pridajte 4 kvapky Coliprev a uchovajte v chladničke max 4 hod.

Kvapky po otvorení, v prípade že ich nepoužívate, po 3 týždňoch znehodnoťte.

Zloženie: laktáza 56,9 %, glycerín, chlorid draselný, voda

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 10

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)