Hylo-Care očné kvapky 10ml

zvlhčujúce očné kvapky 1x10 ml

Kód tovaru:

EAN: 4031626710673

15,83 € s DPH

Jednotková cena za liter1 583,01 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Zdravonícka pomôcka Hylo-Care zvlhčujúce očné kvapky sa používa na úľavu od symptómov suchého oka - pálenie, svrbenie, pocit cudzieho telesa v oku. Obsahuje kyselinu hyalurónovú a dexpanthenol, ktorý podporuje hojenie poškodenej rohovky, napr. suché oko po operácii. Môžu sa používať s kontaktnými šošovkami, 6 mesiacov po otvorení.

Detaily

Charakteristika: HYLO-CARE® obsahuje hyaluronát sodný, prirodzenú substanciu, ktorá sa nachádza v oku, ale aj v iných častiach tela. Táto látka má zvláštne fyzikálne vlastnosti – na povrchu oka vytvára rovnomerný, stabilný a dlhodobo priľnavý film, ktorý odoláva odplaveniu. Tak zvlhčujúci efekt trvá veľmi dlhú dobu, pričom funkcie oka zostávajú úplne zachované. Preto je možné bez problémov používať HYLO-CARE® počas dňa, čo napríklad nie je možné pri očnej masti, ktorá svojou tuhšou konzistenciou vytvára clonu. Naviac HYLO-CARE® obsahuje dexpanthenol, ktorý patrí do veľkej skupiny B-vitamínov. Táto zložka prípravku pokrýva potrebu oka na intenzívnu regeneráciu a plnohodnotne podporuje zvlhčovacie schopnosti hyaluronátu sodného. Okrem toho má dexpanthenol vlastnosti, ktoré podporujú hojenie. To znamená, že malé poškodenia povrchu oka, vznikajúce pri nedostatku slzného filmu sa rýchlo zahoja, rovnako ako rany, ktoré sú nutným dôsledkom operačných zákrokov na oku. Tak HYLO-CARE® poskytuje oku nielen dostatočné zvlhčovanie, ale zároveň sa stará o dobrú regeneráciu rohovky a spojovky.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok môžu používať tehotné a kojace matky.

Použitie:  Počet denných dávok HYLO-CARE® je individuálny - záleží na osobnom úsudku, odporúčaní lekára alebo lekárnika. Obvykle se používa 3-krát denne 1 kvapka do spojovkového vaku každého oka. Pri intenzívnejších problémoch je možné HYLO-CARE® používať počas dňa aj častejšie. V prípade, že by ste mali HYLO-CARE®  používať častejšie (viac ako 10 krát denne), nechajte si vyšetriť oči svojím očným lekárom. HYLO-CARE® je vhodný pre dlhodobé používanie, napriek tomu by ste sa mali pri dlhotrvajúcich problémoch poradiť so svojím očným lekárom.

Po prvom otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Zloženie: hyaluronát sodný (1mg/ml), dexpanthenol, citrátový pufer, sterilná voda

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »