Profizym Plus 180 kapsúl

Skladom

STADA Pharma Slovakia, s.r.o.

4011548019153

Novinka

Profizym plus je výživový doplnok obsahujúci rastlinné enzýmy, rutín, selén a vitamín C. Profizym plus obsahuje vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, normálnej funkcii kože, a tiež k normálnej funkcii imunitného systému.

Viac detailov

Naša cena 68,40 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Profizym je zmes synergicky pôsobiacich rastlinných enzýmov, proteolytického enzýmového komplexu Serrazines-I získaného z Aspergillus oryzae a Aspergillus melleus a bioflavonoidu rutínu v ľahko stráviteľných rastlinných kapsuliach. Obsahuje tiež bioflavonid rutín, selén a vitamín C.

  • Selén a vitamín C prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
  • Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a správnej funkcii chrupaviek a krvných ciev.
  • Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Neužívajte pri zníženej krvnej zrážanlivosti alebo u osôb so zvýšenou fibrinolýzou (rozpúšťanie krvných zrazenín).

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 2x denne jedna kapsula. Pri akútnych stavoch užívajú dospelí maximálne 3x denne 2 kapsule.
Deti od 3 do 10 rokov 2x denne 2 kapsuly.

Kapsuly sa musia užiť na lačno - 1/2 hod pred jedlom alebo 2 hod po jedle.

Zloženie v 1 kapsule: Amylázy (300DU), Proteázy6.0 (8000HUT), Proteázy 4.5 (10000HUT), Proteázy 3.0 (15 SAPU), Papainu (325000FCCPU), Peptidázy (700HUT), Bromelainu (30000FCCPU) a lipázy (150FIP) v celkovom množstve 77 mg, komplex Serrazimes - I 17mg (10000U), vitamín C (12mg-15% ODD), Selén (8,3mcg-15%ODD), rutín (50mg) a ryžové otruby. Kapsula je zložená z rastlinnej celulózy a vody. Celkový obsah cukrov v kapsule je max. 0,12g

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)