Stérimar Meď 50 ml

nosový sprej s obsahom morskej vody a medi 1x50 ml

Kód tovaru:

EAN: 3331300097283

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

11,39 € s DPH

Jednotková cena za liter227,80 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Stérimar Meď svojim jedinečným zložením s koncentráciou medi 1000 krát vyššou ako v morskej vode pomáha pri opakovaných infektoch nosovej sliznice, na doliečenie infekčnej nádchy, vírusovej aj bakteriálnej.

Detaily

Charakteristika: Meď pôsobí protizápalovo, pomáha potláčať rast baktérií a riziko dodatočnej bakteriálnej infekcie pri pôvodnej vírusovej infekcii. Chráni pred komplikáciami nádchy – zápalom prinosových dutín a zápalom stredného ucha.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: 2 až 4 vstreky denne do každej nosovej dierkyBežne sa odporúča používať 14 dní, v prípade potreby aj dlhšie

Stérimar je 100% prírodný produk. Vhodný pre všetky vekové skupiny. Po ukončení sa odporúča pokračovať so Stérimarom Na každodennú hygienu nosa. Môže byť kombinovaný so špecifickou liečbou. Dvojplášťová tlaková nádoba zaručuje sterilitu roztoku a použitie v každej polohe. Neobsahuje konzervačné látky.


Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »