Krotolan hadí krém s hrejivým účinkom 50 ml

hadí krém s hrejivým účinkom 1x50 ml

Kód tovaru:

EAN: 85816664

10,58 € s DPH

Jednotková cena za liter211,60 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Krotolan hadí krém obsahuje hadí jed z vretenice gabunskej (Bitis gabonica) a kapsaicín. Má výrazný hrejivý efekt. Je určený na zmiernenie bolestí pohybového aparátu u dospleých a detí od 3 rokov..

 

Detaily

Charakteristika: Je určený na zmiernenie bolestí pohybového aparátu (kĺbov, svalov, chrbtice), spôsobených reumatizmom, artritídou, svalovým preťažením, prechladnutím a pri poúrazových bolestiach. Zmierňuje bolesť po prekonanom pásovom opare /herpes zoster/. Svojím miestne znecitlivujúcim účinkom tlmí svrbenie kože rôzneho pôvodu (taktiež svrbivé formy psoriázy). Stimuluje krvný obeh, čím napomáha urýchľovaniu metabolizmu kože.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu, na živočíšne toxíny. Na otvorené rany, sliznice a do očí.
Nepoužívajte krycí obväz.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Aplikuje sa 3-4x denne natretím potrebného množstva na kožu s následným rozotrením, nie skôr ako po 4 hodinách. Tesne pred a po aplikácii sa nesprchujte. Účinok pri dlhodobých problémoch je zrejmý po 2 - 4 týždňoch pravidelného používania.

Po aplikácii si umyte ruky. Na začiatku používania prípravku sa môže vyskytnúť prechodné miestne pálenie a sčervenanie kože.

Zloženie: Aqua, Paraffinum liguidum, Glycerol monostearat, Vaselinum album, Stearinum, Glycerin, Propylenglycolum, Urea, Cetyl Stearyl Alcohol, Potasium Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, N- Vanillylnonanamide, Bitis gabonica venenum

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 20

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »