Canada Ice analgetický gél 240 g

Skladom

Pecara Enterprises, Inc.

839294001024

Novinka

Účinný relaxačný prípravok ICE z Kanady uvoľňuje bolesti svalov, kĺbov pri únave alebo zvýšenej fyzickej námahe. Tiež pomáha pri reumatických ťažkostiach.

Viac detailov

Naša cena 7,05 € s DPH

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci,

v záujme promptného dodania Vašej zásielky sme pristúpili k obmedzeniu počtu denných objednávok. Zásielky sa nám tak darí vyskladniť do 24-48 hodín.
Zároveň Vás upozorňujeme, že nie všetky produkty z Vašej objednávky Vám môžu byť dodané, o čom budete informovaný telefonicky alebo mailom.
Z dôvodu obmedzenia kontaktu kuriérov, prijímame len objednávky s platbou vopred: (Paypal, 24pay, bankový prevod)
Ďakujeme za porozumenie, prajeme pevné zdravie :)

Detaily

Charakteristika:Účinný relaxačný prípravok ICE z Kanady uvoľňuje bolesti svalov, kĺbov pri únave alebo zvýšenej fyzickej námahe. Tiež pomáha pri reumatických ťažkostiach. Gél vytvára studeno- horúci účinok, čím pomáha odstraňovať bolersti. Canada Ice je schválený Ministerstvom zdravotníctva v krajine pôvodcu ako liečivo pre svjou vysokú kvalitu a účinnosť.

Použitie: Rozmasírujte gél krúživými pohybmi na bolestivé miesta, kým pokožka gél neabsorbuje. Opakujte 3 až 4 - krát denne.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti do 2 rokov. Neaplikovať v blízkosti očí.

Zloženie: Aqua, IPA, Triethanolamine, Carbomer, Nonoxynol- 9, Menthol (2,5%), Diazolidinyl Urea, Blue 1

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)