Konopné mazanie 10% konopného oleja 250 ml

Skladom

MedicProgress

8592620000123

Novinka

Mierne chladivý masážny krém na kožu s 10% konopného oleja, s prekrvujúcim a relaxačným účinkom na kožu.

Viac detailov

9,50 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 38,00 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Mierne chladivý masážny krém na kožu s 10% konopného oleja, s prekrvujúcim a relaxačným účinkom na kožu. Dá sa ľahko vmasírovať do pokožky a nelepí. Prípravok neobsahuje syntetický parfém a bol dermatologicky testovaný. Prípravok sa dá použiť ako univerzálny kožný masážny prostriedok na rozhýbanie, prekrvenie a zrýchlenie regenerácie pre rekonvalescenciu v rámci rehabilitácie napríklad po chirurgických zákrokoch alebo po športových či pracovných aktivitách.

Použitie: Masáž kože týmto prípravkom napomáha pocitu prekrvenia kože v okolí namáhaných partií tela a prispieva tak k pocitu úľavy od svalovej únavy. Všeobecne prekrvenie a rozhýbanie partií v okolí kĺbov napomáha potlačeniu pocitov stuhnutosti, ktoré môžu viesť až k bolestivosti. Dostatočné množstvo prípravku naneste na kožu príslušnej časti tela a sústredenými pohybmi prstov a dlaní dôkladne vmasírujte prípravok do pokožky. Opakujte aplikáciu podľa potreby. Účinok na koži sa postupne objaví po niekoľkých minútach. Pred prvou aplikáciou odporúčame účinok odskúšať na pokožke predlaktia. Pre intenzívnejší účinok na pokožke aplikáciu opakujte.

Zloženie: Aqua, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Glycerin, Cera Carnauba (Copernicia Cerifera), Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside, Petrolatum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, PEG- 40 Hydrogenated Castor Oil, Camphor, Methyl Salicylate, Turpentine, Xanthan Gum, Menthol, Carbomer

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)