Paralen 100 mg 5 čapíkov

sup 100 mg (strip Al) 1x5 ks

Kód tovaru:

EAN: 8594739201033

1,68 € s DPH

Jednotková cena za ks1,68 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Liek Paralen 100 mg čapíky, pôsobia proti bolesti a znižujú zvýšenú telesnú teplotu. Paralen 100 mg čapíky sú vhodné pre dojčatá a deti s hmotnosťou nad 7 kg k zníženiu horúčky rôzneho pôvodu a na tlmenie slabej a miernej bolesti.

Detaily

Indikácie: Čapíky Paralen 100 sa používajú u detí s telesnou hmotnosťou nad 7 kg na zníženie zvýšenej telesnej teploty pri chrípkových a iných horúčkových ochoreniach, pri bolestiach rôzneho pôvodu, napr. pri bolestiach hlavy, zubov a pohybového ústrojenstva.

Kontraindikácie: Čapíky Paralen 100 sa nesmú používať pri známej precitlivenosti na lieivo alebo na čapíkový základ, pri ťažšom ochorení obličiek a pečene alebo pri akútnej žltačke. Liek nie je určený deťom s telesnou hmotnosťou menšou ako 7 kg.

Tehotenstvo a dojčenie: Liek je určený pre deti. Údaje nie sú uvedené.

Dávkovanie: Čapíky Paralen 100 sa zavádzajú deťom do konečníka podľa potreby 3-krát denne v časových odstupoch najmenej 6 hodín v nasledujúcich dávkach: deťom s telesnou hmotnosťou 7 - 13 kg - 1 čapík, deťom s telesnou hmotnosťou 14 - 20 kg - 2 čapíky. Liečbu môžete ukončiť ihneď ako ustúpi horúčka alebo bolesť.

Vlastnosti

Účinná látka paracetamol
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku 100mg/ čapík
Lieková forma čapíky
Koľko dní Vám vydrží balenie 5

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »