Scholl kúra na nechtovú mykózu 3,8 ml

Skladom

Scholl

5038483956403

Novinka

Scholl kúra na nechtovú mykózu je revolučný prípravok s vedecky overenou až 99,9% účínnosťou. Scholl kúra na nechtovú mykózu je navrhnutý na jednoduché domáce použitie, dermatologicky testovaný. Liečba a prevencia plesne na nechtoch je odteraz oveľa jednoduchšia a účinnejšia!

Viac detailov

14,41 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 3 792,11 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Prípravok je navrhnutý na efektívne, šetrné a jednoduché použitie v liečbe nechtovej mykózy. Učinkuje do hĺbky nechtu, kde zničí zárodky plesni, a zároveň bráni ďalšiemu šíreniu infekcie.  Používa sa pri liečbe menej závažných mykóz, ktoré postihujú najviac 2 nechty súčasne (prejavujú sa žltými škvrnami, miernym ryhovaním alebo lámaním nechta). Prípravok je nutné používať až do odrastenia postihnutého nechta - 9 - 12 mesiacov v závislosti od rýchlosti rastu nechta. Súčasťou balenia je 5 jednorazových pilníkov.

Nepoužívajte: Na sliznice, otvorené rany, do očí. U detí do 15 rokov. Pri alergii na zložky produktu. V prípade závažnej formy mykózy (prejavuje sa oddeľovaním nechta od pokožky, jeho mrvením), alebo ak sú súčasne postihnuté viac ako 2 nechty, alebo ak súčasne trpíte cukrovkou.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Fáza liečenia: Fáza liečby mykózy trvá 4 týždne. Na začiatku každého týždňa si dôkladne obrúste necht jednorázovým pilníkom, ktorý je súčasťou balenia (pilník po použití zlikvidujte, nepoužívajte ho opakovane). Následne odstáňte prach a ńaneste lak len na necht, nie na okolitú kožu. Nanášanie laku opakujte každý večer. Po nanesení počkajte 5 min, aby lak zaschol, aspoň 1/2hod po nanesení laku si nohy nemočte. Na konci 4 týždňa použite posledný pilník na odstránenie hrbolčekov, zrazenie hrán nechta a pokračute preventívnou fázou liečby.

Preventívna fáza liečby: Kúru nanášajte preventívne raz týždenne večer 9-12 mesiacov, alebo kým neodrastie postihnutý necht (sfarbený). Nechty strihajte 1x mesačne, nikdy nie pod úroveň kože (nechajte 2-3 mm). Počas nanášania laku nepoužívajte umelé nechty, laky na nechty.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)