Panthenol spray 130 g

aer der (nádoba tlak.) 1x130 g

Kód tovaru:

EAN: 4305710020482

EXSPIRÁCIA 30/09/2022

9,52 € s DPH

Jednotková cena za kg73,22 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Panthenol spray je jediný Panthenol patriaci medzi lieky.Panthenol spray je vhodný na regeneráciu pokožky po popáleninách, poraneniach, operáciách u všetkých vekových kategórií. Ľahko roztierateľný, neparfumovaný s chladivým účinkom. Bezkontaktná aplikácia. Vhodný na všetky druhy kože.

Detaily

Indikácie: Panthenol spray slúži na podporu hojenia kože a slizničných lézií (poranenia kože ako sú napríklad odreniny, popáleniny, obareniny, aseptické operačné rany, trhlinky na koži u neelastickej pokožky, pľuzgierovité zápaly kože, ošetrenie pokožky po spálení slnkom a opary vyvolané slnečným žiarením).Panthenol Spray sa môže aplikovať dospelým, mladistvým a deťom všetkých vekových skupín.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na liečivo alebo na pomocné látky. Aplikácia do očí.

Tehotenstvo a dojčenie: Panthenol Spray môžu používať tehotné aj dojčiace ženy.

Dávkovanie: Liek sa aplikuje na postihnuté miesto 1 – 3 krát denne. Pri aplikácii držte tlakovú nádobku v zvislej polohe, striekacím ventilom hore, aplikujte zo vzdialenosti 10 – 20 cm. Pred každým použitím silno pretrepte! Pri použití na tvár sa Panthenol Spray nastrieka najprv na dlaň a potom sa pena nanesie na postihnuté miesta tváre.

Vlastnosti

Účinná látka dexpanthenol
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku 4,63g / 100g
Lieková forma dermálna aerodisperzia
Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »