Vláknina pre deti 100g

plv 1x100 g

Kód tovaru:

EAN: 8594028190826

6,47 € s DPH

Jednotková cena za kg64,68 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Vláknina pre deti udržuje zdravé črevá, napomáha tráveniu a podporuje imunitu.Vláknina pre deti obsahuje nerozpustnú a rozpustnú vlákninu a probiotiká.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok obsahuje zmes rozpustnej a nerozpustnej vlákniny, ktorá v kombinácii s vodou sa mení na gélovú hmotu. Inulín je zase prebiotikum, ktoré pomáha v raste a rozmnožovaní prospešných baktérií. Obsahuje aj 7 kultúr probiotických baktérií.

Nepoužívajte: U detí do 6 mesiacov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Prípravok sa užíva 20 minút pred jedlom.Dodržujte doporučené dávkovanie!

  • deti od ukončeného 6. mesiaca do 12. mesiaca: 2,5g denne (pol odmerky) rozmiešať v 100 ml tekutiny
  • deti od 12 mesiacov: 5g 1-2 krát denne rozmiešať v 100 ml vody alebo ovocnej šťavy a vypiť. Na zapitie podajte ďalších 100 ml vody alebo ovocnej šťavy.

Zloženie: OVSENÝ extrakt (22% beta glukánov), inulín, arabská guma, xanthan, guma guar, živé kultúry: Bifidobacterium breve PXN25, Bifidobacterium infantis PXN27, Lactobacillus acidophilus PXN35, Lactobacillus delbrueckii susp. bulgaricus PXN39, Lactobacillus casei PXN37, Lactobacillus rhamnosus PXN54, Streptococcus thermophilus PXN66 (mesačný úbytok 1 - 2 %)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »