Edenpharma Magnézium + Vitamín B6 30 tbl

tbl 1x30 ks

Kód tovaru:

EAN: 8588003584274

6,30 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,21 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Magnézium + Vitamín B6 prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, svalov, syntéze bielkovín, psychickej činnosti. Vitamín B6 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, činnosti nervovej sústavy, metabolizmu homocysteínu, metabolizmu bielkovín a glykogénu.

Detaily

Charakteristika: Magnézium=horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, svalov, syntéze bielkovín, psychickej činnosti. Horčík prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, zubov, podieľa sa na procese delenia buniek. Vitamín B6 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, činnosti nervovej sústavy, metabolizmu homocysteínu, metabolizmu bielkovín a glykogénu. Prispieva k normálnej psychickej činnosti, k normálnej tvorbe červených krviniek, k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a prispieva k regulácii hormonálnej aktivity. Magnezium má vplyv na elektrolytickú bilanciu, energetický metabolizmus, prenos neurónov, zmrštenie svalov vrátane srdcového.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Odporúča sa úžívať 1 tableta denne, po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutín. Dodržujte doporučené dávkovanie

Zloženie: Horčík 450 mg (120% RVH), vitamín B6 2 mg (143% RVH), mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý. 

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »