Topnatur Zelený jačmeň prášok 150g

prášok 1x150 g

Kód tovaru:

EAN: 8594028193292

13,01 € s DPH

Jednotková cena za kg86,72 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Zelený jačmeň je vynikajúcim antioxidantom a zdrojom celej rady látok potrebných pre zdravý životný štýl.

Detaily

Charakteristika: Vyznačuje bohatým obsahom minerálov, vitamínov a aminokyselín. Z vitamínov sú vo zvýšenej miere zastúpené vitamín A a vitamín B12, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín B12 je významným prvkom pre normálnu tvorbu červených krviniek. Z minerálov obsahuje zelený jačmeň vo zvýšenej miere meď, čo je prvok prispievajúci k ochrane buniek pred oxidačným stresom svojimi antioxidačnými vlastnosťami. Vďaka svojmu zásaditému pH pomáha tiež obnovovať acido-alkalickú rovnováhu v tele.

Nepoužívať: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1x denne vrchovatú čajovú lyžičku (2 g) rozmiešame v jedle alebo v tekutine

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »