Immune Akut 30 cmúľacích tabliet

tbl 1x30 ks

Kód tovaru:

EAN: 8588003769244

7,19 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,24 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Immune Akut 30 cmúľacích tabliet obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok ako sú extrakt z plodov aceroly a bazy čiernej, nukleotidy a zinok. Užívanie sa odporúča na akútnu podporu imunity alebo v priebehu rekonvalescencie. Tablety Immune Akut 30 cmúľacích tabliet sú vhodné pre deti od 12 rokov, dospelých, tehotné i dojčiace ženy.

Detaily

Charakteristika: Immune Akut cmúľacie tablety obsahujú jedinečnú kombináciu účinných látok ako sú extrakt z plodov aceroly a bazy čiernej, nukleotidy a zinok. Užívanie sa odporúča na akútnu podporu imunity alebo v priebehu rekonvalescencie. Tablety sú vhodné pre deti od 12 rokov, dospelých, tehotné i dojčiace ženy. Vitamín C, baza čierna a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín C navyše prispieva aj k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy. Baza čierna podporuje správnu funkciu dýchacích ciest. Plody bazy čiernej obsahujú vitamíny C a A, vitamíny skupiny B, polyfenoly, antokyany. Acerola, známa tiež ako barbadoská čerešňa, patrí medzi nesmierne bohaté zdroje prírodného vitamínu C, ktorého obsahuje až 30x viac ako citrusy. Immune Akut cmúľacie tablety obsahujú zinok vo forme glukonátu zinočnatého, čo je vodorozpustná zlúčenina zinku. Nukleotidy sú zlúčeniny obsiahnuté v jadrách buniek všetkých živých organizmov a majú rozhodujúcu úlohu v rade biologických procesov. Najviac nukleotidov vyžadujú bunky rýchlo rastúcich tkanív, bunky krvotvorby a bunky imunitného systému. Zvýšená potreba nukleotidov je v detstve pre rast organizmu, v dospelosti a staršom veku pre regeneráciu tkanív, pri rekonvalescencii, pri strese a vyčerpaní organizmu.

Nepoužívať: Nie je vhodný pre deti. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Po otvorení originálneho obalu spotrebujte obsah do 30 dní!

Tehotenstvo a dojčenie: Môžu užívať dojčiace i tehotné ženy.

Zloženie:

účinná látka v 1 tbl. % RVH* v 3 tbl. % RVH*
Extrakt z plodov aceroly 12-15:1 (Malpighia punicifolia)
-z toho Vitamín C
236,0 mg
40,0 mg
50 % 708,0 mg
120,0 mg
150 %
Nukleotidy 100,0 mg neurčené 300,0 mg neurčené
Extrakt z plodov bazy čiernej 64:1 (Sambucus nigra) 25,0 mg neurčené 75,0 mg neurčené
Zinok 4,0 mg 40% 12,0 mg 120%

*RVH = referenčná výživová hodnota

sladidlá: sorbitol, xylitol; objemové činidlo: izomalt; extrakt z plodov aceroly, nukleotidy, glukonát zinočnatý, extrakt z plodov bazy čiernej, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; aróma lesné plody

Odporúčané dávkovanie:

V akútnom prípade užívať po dobu 7 dní:
Dospelí: 3 krát denne 1 tabletu
Tehotné ženy: 2 krát denne 1 tabletu

Pri dlhodobom užívaní je odporúčané dávkovanie nasledovné:
Dospelí a tehotné ženy: 1 krát denne 1 tabletu
Tablety sa nechajú voľne rozpustiť v ústach.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »