ColonFit plus vláknina 180 kapsúl

cps 1x180 ks

Kód tovaru:

EAN: 8594028193537

17,16 € s DPH

Jednotková cena za cps0,10 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok ColonFit plus je obohatený o tráviace enzýmy pre lepšie trávenie potravy. ColonFit plus neobsahuje cukor a lepok. 

Detaily

Charakteristika: Prípravok je vyrobený z prírodných zložiek. Užívanie zabezpečuje telu dostatočný príjem vlákniny, probiotík a prebiotík. Obsahuje tri prírodné zložky:

  • živé kultúry: Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum
  • inulín: vláknina zo semien skorocelu indického (Psyllium Husk), ktorá prispieva k udržovaniu normálnej črevnej peristaltiky
  • tráviace enzýmy: proteáza, betain HCL, papain, bromelain

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Najlepšie 10 minút pred jedlom.

  • dospelí: 1-2x denne 5-8 kapsulí
  • deti: 1-2x denne 2-5 kapsulí. (U detí mladších ako 12 rokov by malo byť podanie ColonFitu konzultované s lekárom). 

Zapite vodou alebo ovocnou šťavou (cca 200 ml). Užívanie ColonFitu môže spôsobiť, že sa začnete dusiť. Preto je ho potrebné riadne zapiť 200-250 ml na 5 kapsulí. AK ste v nedávnej dobe podstúpili operáciu čriev alebo máte črevnú obštrukciu, konzultujte užívanie so svojím lekárom.

Po dvoch týždňoch užívania sa môže denná dávka znížiť. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: psyllium (plantago ovata forsk), inulín, tráviacie enzýmy (proteáza, betain HCL), koreň zázvoru, papaín, lísty mäty piepornej, fenyklové semienko, bromelain, želatínová kapsula, stearát horečnatý, probiotické kmene: Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophius, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 90

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »