Bezortuťový tlakomer Fazzini BK1016

Kód tovaru:

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

79,06 € s DPH

Jednotková cena za ks79,06 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Bezortuťový tlakomer s LCD displejom BK1016 je prístroj na meranie krvného tlaku nepriamou, neinvazívnou metódou na ramene. Pravidelné meranie tlaku krvi umožňuje včas odhaliť zmeny v kardiovaskulárnom systéme a tým predísť rôznym zdravotným rizikám, akým je napríklad infarkt myokardu.

Detaily

Charakteristika: Bezortuťový tlakomer Fazzini BK1016 je aneroidový tlakomer určený na manuálne meranie tlaku krvi. Vysoká presnosť a jednoduché používanie ho predurčujú na každodenné meranie tlaku v domácnosti.

Použitie: Založte manžetu na rameno a fonendoskopom počúvajte prietok krvi v lakťovej jamke. Fúkajte manžetu dokým sa prietok krvi nezastaví a následne pomaly vypúšťajte vzduch z manžety cez balónik. Odčítajte hodnotu tlaku krvi, keď budete počuť srdcové ozvy - systolický tlak. Odpúšťajte vzduch z manžety ďalej a odčítajte tlak, keď budete počuť už len plynulý prietok krvi - diastolický tlak.

Obsah balenia: vysoko kvalitný sfygmomanometer, profesionálna manžeta, balónik a ventil, praktický ochranný obal

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 365

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)