MAXIS BRILLANT stehenné kompresívne pančuchy s krajkou

veľkosť 3, (II.KT), normálne, bez špice, s krajkou, bronz, 1x1 pár

Kód tovaru:

EAN: 8591285058562

Doručenie do 10 pracovných dní

23,32 € s DPH

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

MAXIS BRILLANT stehenné kompresívne pančuchy s krajkou sú moderné lesklé pančuchy s technológiou High IQ s vysokým odvodom vlhkosti z povrchu tela. MAXIS BRILLANT stehenné kompresívne pančuchy s krajkou II.kompresnej triedy sú určené na prevenciu a liečbu varixov a opuchov nôh.

Detaily

Indikácie: Pančuchy v II. kompresnej triede sú určené na liečbu chronickej žilovej insuficiencie (nedostatočnosti), pre pacientov s nekomplikovanými varixami (kŕčovými žilami) a edémami, a tiež pre pacientov po operáciách, sklerotizáciách, menej závažných zápaloch žíl a po trombózach.

Charakteristika: MAXIS BRILLANT kompresívne stehenné pančuchy s príjemným leskom sú vyrobené z vysoko kvalitných elastických materiálov s podielom mikrovlákna. Obsahujú taktiež špeciálnu úpravu High IQ® COOL COMFORT, ktorá zaisťuje ešte väčší odvod vlhkosti (potu) od tela. S COOL COMFORT zažijete chladivý, svieži a suchý pocit pri každodennom nosení kompresívnych pančúch. Rýchloschnúce účinky vytvorené mikroklimatom prispievajú k zníženiu prechladnutia, pančuchy sú preto veľmi vhodné pri aktívnom pohybe.Vysoká elasticita nových materiálov tvorená vláknami Lycra® špeciálne vyvinutými pre kompresívne výrobky zjednodušuje obliekanie pančúch a vytvára na končatine príjemný lesk.
Elasticita vlákien Lycra® je zachovaná aj po opakovanom nosení a praní.

Zloženie: 49% elastan, 51% polyamid

Rozmerová tabuľka: stehenné pančuchy - dĺžková miera A-GMaxis Brillant rozmerová tabuľka

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 365

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »