Nasivin Sinus tablety 20 tbl

Skladom

Merck

T02702

8588003036384

Novinka

Nasivin Sinus tablety je výživový doplnok s obsahom 4 bylín, ktoré napomáhajú pri uvoľňovaní hustého hlienu, ktorý sa nemôže dostatočne alebo vôbec odstrániť kašľaním, prípadne smrkanímNasivin Sinus tablety priaznivo vplývajú na regeneráciu slizniceuľahčuje vykašliavanie a vysmrkanie sa. Tablety sú vhodné i pre deti od 3 rokov.

Viac detailov

Naša cena 7,63 € s DPH

Jednotková cena za 1 tbl: 0,38 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Nasivin Sinus je výživový doplnok s obsahom 6 bylín, ktoré uľahčujú odstránenie hustého hlienu smrkaním alebo vykašľaním. Obsahuje:

  • Výťažok z bazy čiernej pomáha pri prechladnutí a pri ťažkostiach v dýchacích cestách.
  • Prvosienka a skoroceľ účinne pomáhajú pri zrieďovaní hlienov, uľahčia vykašliavanie a zmiernia dráždenie a bolesti v dýchacích cestách.
  • Horec priaznivo pôsobí na žalúdočné problémy ako i na činnosť pečene, zlepšuje vylučovanie žalúdočných štiav a pohyblivosť tráviaceho traktu.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Ako náhradu pestrej stravy. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Pre deti od 3 do 6 rokov: 1/2 tablety 2 xdenne. Pre deti od 6 rokov a dospelých: 1 tableta 2 x denne. Na základe dobrej znášanlivosť prípravku je možné dlhodobé užívanie. Počas užívania je vhodný dostatočný príjem tekutín.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Lieková forma: tablety

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)