Nasivin Sinus sirup 95 ml

Skladom

Merck

T00391

8588003036377

Novinka

Nasivin Sinus sirup je výživový doplnok s obsahom 6 bylín, ktoré napomáhajú pri uvoľňovaní hustého hlienu, ktorý sa nemôže dostatočne alebo vôbec odstrániť kašľaním, prípadne smrkaním. Nasivin Sinus sirup priaznivo vplýva na regeneráciu sliznice,  uľahčuje vykašliavanie a vysmrkanie sa. Chuťovo je podobný lesnému medu. Je vhodný i pre deti od 3 rokov.

 

 

 

Viac detailov

7,80 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 82,11 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Nasivin Sinus je výživový doplnok s obsahom 6 bylín, ktoré uľahčujú odstránenie hustého hlienu smrkaním alebo vykašľaním. Obsahuje:

  • Výťažok z bazy čiernej pomáha pri prechladnutí a pri ťažkostiach v dýchacích cestách.
  • Prvosienka a skoroceľ účinne pomáhajú pri zrieďovaní hlienov, uľahčia vykašliavanie a zmiernia dráždenie a bolesti v dýchacích cestách.
  • Horec priaznivo pôsobí na žalúdočné problémy ako i na činnosť pečene, zlepšuje vylučovanie žalúdočných štiav a pohyblivosť tráviaceho traktu.
  • Účinnosť sirupu zvyšuje dúška tymiánová, ktorá pôsobí na zápaly dýchacích ciest, uvoľňovanie hlienov a spazmov v dýchacích cestách, má protibakteriálne a výrazné antiseptické účinky.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Pre deti od 3 do 6 rokov: 2,5 ml (1/2 lyžičky) 2 xdenne. Pre deti od 6 rokov a dospelých: 5 ml (1 lyžička) 2 x denne. Na základe dobrej znášanlivosť prípravku je možné dlhodobé užívanie. Počas užívania je vhodný dostatočný príjem tekutín.

Spotrebujte do 2 mesiacov po otvorení. Pred použitím dôkladne potriasť! Dodržujte doporučené dávkovanie!

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Lieková forma: sirup

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)