Lipovitan 180+30 tbl

tbl 180+30 zdarma (210 ks)

Kód tovaru:

EAN: 8594002956943

22,62 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,11 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Lipovitan obsahuje kombináciu vitamínov a im podobných látok (cholín, inozitol, metionín). Lipovitan obsahuje cholín, ktorý prispieva k normálnej funkcii pečene.

Detaily

Charakteristika: Lipovitan je kombináciou cholínu, metionínu, inozitolu, vitamínov skupiny B a E. Cholín prispieva k normálnej funkcii pečene a k normálnemu metabolizmu lipidov.

Potravinový doplnok s obsahom vitamínov a im podobných látok (cholín, inositol, methionín).Hlavnou zložkou Lipovitan je Cholín. Cholín prispieva k udržaniu normálnej činnosti pečene a prispieva k normálnemu metabolizmu lipidov. Lipovitan je možné tiež používať pri nepravidelné alebo jednostrannej výžive (rýchle občerstvenie alebo hromadné stravovanie), pri nechutenstve alebo podvýžive.

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Výživový doplnok je vhodné užívať: dospelí a deti od 12 rokov v dávke 2 tablety 3x denne, deti vo veku 5 - 12 rokov 1 tabletu 3x denne po hlavných jedlách vcelku, zapiť dostatočným množstvom tekutiny.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zoloženie (v 1 tablete): Cholin 100 mg, Inositol 50 mg, Methionin 25 mg, Vitamín E 5 mg, Vitamín B3 5 mg, Vitamín B5 3 mg, Vitamín B1 1 mg, Vitamín B2 1 mg, Vitamín B6 1 mg, Vitamín B12 3 μg, mikrokryštalická celulóza, manitol, izomalt, stearan horečnatý, hypromelóza, mastenec, polyvinylpyrolidon, oxid titaničitý, trietylcitrát, žltá SY (E110)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

 

 

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 90

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »