Walmark UROVAL manosa AKUT plus 10 tbl

tbl 1x10 ks

Kód tovaru:

EAN: 8596024012966

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

10,72 € s DPH

Jednotková cena za tbl1,07 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok UROVAL manosa AKUT plus obsahuje D- manózu, vysoko koncentrovaný extrakt z brusníc a lyzát E.coli. UROVAL manosa AKUT plus znemožňuje baktériám Escherichia coli (spôsobujú zápal močových ciest) prichytiť sa na stene močových ciest.

Detaily

Charakteristika: Uroval® manosa AKUT je výživový doplnok obsahujúci jedinečnú kombináciu aktívnych zložiek – kvalitný extrakt brusnice kanadskej s vysokým obsahom proanthokyanidínov (PAC), monosacharid D-manózu a lyzát baktérie Escherichia coli.

Aktívne látky:

  • Vysoko účinné zložky brusnice (proanthokyanidíny) a D-manóza sa po požití ľahko vstrebávajú do krvi, z krvi sú filtrované obličkami do moču, kde znemožňujú baktériám typu Escherichia coli prichytiť sa na povrch stien močových ciest.
  • Koncentrovaný a kvalitný extrakt brusnice (Vaccinium macrocarpon) garantuje príjem 25 mg proanthokyanidínov v dennej dávke (1 tableta).
  • Lyzát Escherichia coli sú porušené a rozbité bunky E.coli, ktoré stratili schopnosť vyvolať v organizme ochorenie (baktérie sú mŕtve a nepredstavujú teda žiadne riziko), ale je zachovaná schopnosť aktivovať imunitný systém organizmu.

Nepouživať: Ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku,ako náhrada pestrej stravy,nepodávajte deťom.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok  nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 tabletu denne. Tabletu zapite dostatočným množstvom vody či iného nápoja. Pri ťažkostiach močových ciest a močového mechúra sa odporúča zvýšený príjem tekutín! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:    

1 tableta
D- manóza 750 mg
Busnicový extrakt 250 mg (zodpovedá 25 mg PAC*)
Suchý lyzát Escherichia coli 2,5 mg

* PAC - proanthokyanidíny              

Zoznam zložiek: D-manóza, Vaccinium macrocarpon (extrakt), želatína, mikrokryštalická celulóza (protihrudkujúca látka), polyvinylpyrrolidon (zahusťovadlo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 20

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »