Scholl Velvet smooth elektrický pilník na nechty 1ks + 3 náhradné hlavice a baterky

Kód tovaru:

EAN: 5052197046519

39,38 € s DPH

Jednotková cena za ks39,38 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Scholl Velvet smooth elektrický pilník na nechty dokonale a jednoducho zabezpečuje zdravý vzhľad a lesk nechtov na rukách a nohách. Scholl Velvet smooth elektrický pilník na nechty je ľahko ovládateľný prístroj.

Detaily

Charakteristika: Scholl Velvet smooth elektrický pilník na nechty dokonale a jednoducho zabezpečuje zdravý vzhľad a lesk nechtov na rukách a nohách. Scholl Velvet smooth elektrický pilník je ľahko ovládateľný prístroj.

Použitie: Nasaďte potrebnú hlavicu a zapnite pilník. Opatrne pilníkujte a tvarujte okraj nechtu rovno na šírku, aby ste zabránili zarastaniu nechtu. Zľahka obrusujte povrch nechta, až do vyhladenia nerovnosti. Leštite povrch nechta, až kým nedosiahnete požadovaný lesk. Postup podľa potreby opakujte. Aby ste zamedzili nadmernému použitiu neobrusujte nechty častejšie ako 1x za 14 dní po dobu 15 sekúnd.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 90

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)