Phyteneo Roztok po bodnutí hmyzom roll-on 10 ml

roll-on 1x10 ml

Kód tovaru:

EAN: 8594071270155

6,65 € s DPH

Jednotková cena za liter665,28 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Phyteneo Roztok po bodnutí hmyzom príjemne chladí po bodnutí hmyzom, žihľavou, medúzou. Phyteneo Roztok po bodnutí hmyzom dezinfikuje a tlmí bolesť.

Detaily

Charakteristika: Prípravok bráni úplnému rozvinutiu lokálnej alergickej reakcie (opuch, svrbenie, pálenie, začervenanie) po bodnutí hmyzom, kliešťom, žihľavou alebo medúzou. Jednoduchá a bezpečná aplikácia roll-on. Obsahuje amoniak, ktorý bráni úplnému rozvinutiu lokálnej reakcie.

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku. Na rany spôsobené dermatologickým ochorením, infikované rany alebo dermatitídy s tvorbou pľuzgierov a poškodeným kožným povrchom. Na sliznice a v okolí očí. V prípade veľkého počtu bodnutí alebo veľkých plôch povrchu tela.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Aplikujte priamo na postihnuté miesto. Rozotrite a nechajte pôsobiť. Je možné aplikovať viackrát za sebou. 

Zloženie: Obsahuje amoniak, cetylpyridinium chlorid, ethanol, isopropanol, PABA ethyl ester, menthol, allantoin a extrakt nechtíka.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »