Zásyp s aktívnym striebrom 120ml

1x120 ml

Kód tovaru:

EAN: 8594910012076

7,07 € s DPH

Jednotková cena za liter58,94 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Zásyp s aktívnym striebrom obmedzuje zápach nôh a rast plesní. Zásyp s aktívnym striebrom na nohy a do pracovných rukavíc.

Detaily

Charakteristika: Napomáha zabraňovať poteniu, pôsobí antimikrobiálne a tým pomáha odstrániť zápach nôh spôsobený rastom plesní. Produkt je určený aj na udržiavanie čistoty vnútorných povrchov všetkých druhov obuvi, ich konzerváciu počas skladovania, odstránenie nepríjemného zápachu už nepoužívanej obuvi alebo zabráneniu vzniku zápachu pri novej obuvi. Môže sa tiež použiť do všetkých druhov rukavíc. Môže sa používať aj priamo na pokožku nôh, rúk, do podpazušia, pod prsníky a na všetky miesta tela, ktoré sú silno namáhané potením a slabým odvetraním.

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Podľa potreby nasypte priamo na nohy, ruky či podpazušie. Do obuvi nasypte primerané množstvo prípravku a otáčaním obuvi sa roznesie po celom povrchu.

Zloženie: Talc, Zinc Oxide, Zinc Stearate, Aluminium Oxide, Silver Chloride, Silica, Fragrance

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »