Terezia B17 Apricarc s marhuľovým olejom 50+ 10 cps ZDARMA

cps 1x60 ks

Kód tovaru: T00692

EAN: 8594006896122

18,76 € s DPH

Jednotková cena za cps0,31 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Základnou zložkou výživového doplnmu B17 Apricarcmleté sušené marhuľové jadrá obsahujúce významnú látku vitamín B17. Ďalšími zložkami B17 Apricarc sú hliva ustricovitá a reishi – zdraviu prospešné huby s významnou látkou betaglukán a rakytník rešetliakový, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Vhodné len pre dospelých.

Detaily

Charakteristika:  B17 Apricarc obsahuje okrem zdroja vitamínu B17 – marhuľových jadier a marhuľového oleja, tiež huby, hlivu ustricovitú a Reishi, a plody rakytníka rešetliakového. Hliva ustricovitá prírodnou cestou podporuje správne fungovanie organizmu a dopĺňa telu potrebné látky. Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, prispieva k správnej činnosti tráviaceho traktu. Základnou zložkou B17 Apricarc sú marhuľové jadrá obsahujúce významnú látku vitamín B17 (tiež sa nazýva laetril alebo amygdalin).

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky prípravku.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: 1 -2 kapsuly 2x denne pred jedlom počas 1 až 3 mesiacov. Kapsuly sa prehĺtaajú celé a zapíjajú sa vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody.

Zloženie: 1 želatínová kapsula obsahuje 400 mg zmesi B17 APRICARC: prášok marhuľového jadra, prášok sušeného plodu rakytníka rešetliakovitého (Hippophae rhamnoides), prášok lyofilizovaného REISHI (Ganoderma lucidum), prášok hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus) a oleje z marhuľových jadier bez prímesí. (Účinné látky v 4 kapsulách: Betaglukán 275,52 mg; Marhuľové jadrás obsahom vitamínu B17 (laetril)v prírodnej podobe 640 mg)

 

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »