BioGaia ProTectis kvapky 5 ml

Skladom

Ewopharma

7350012551476

Novinka

Výživový doplnok BioGaia Probiotické kvapky obsahujú Lactobacillus reuteri ProtectisBioGaia Probiotické kvapky sú ideálne pre dojčatá a malé deti, či iné osoby, ktoré nemôžu užívať tablety. Odber kvapiek len priamo v lekárni alebo našim kuriérom!

Viac detailov

11,20 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 2 240,00 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: BioGaia kvapky obsahujú Lactobacillus reuteri Protectis rozmiešané v oleji. Len päť kvapiek denne poskytuje odporúčanú dennú dávku 100 miliónov aktívnych baktérií L. reuteri Protectis, ktoré napomáhajú udržať rovnováhu črevnej mikroflóry v zažívacom trakte. Kvapky obsahujú probiotický kmeň Lactobacillus reuteri Protectis, prirodzene sa vyskytujúci v tráviacom trakte človeka. Účinok tohto probiotického kmeňa je overený v mnohých klinických štúdiách.

Nepoužívať: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 3 mesiacov. Ak ste alergický na zložky prípravku.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok môžu užívať tehotné a dojčiace matky.

Dávkovanie: Päť (5) kvapiek denne alebo podľa rady lekára. Pred použitím dobre potriasť. Kvapky podávajte na lyžičke alebo v akomkoľvek vhodnom nápoji alebo jedle. Po použití, jemne kliknite na dno fľaštičky, aby sa vyčistil dávkovač. Nepridávajte do horúceho jedla a nápojov, pretože môže dôjsť k poškodeniu živých kultúr. Kvapky nemenia chuť nápojov alebo jedla. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov.

Zloženie (v 1 dávke 5 kvapiek): 100 milliónov živých, aktívnych baktérií  Lactobacillus reuteri Protectis,Pomocné látky:   Slnečnicový olej, triglyceridový olej so stredným reťazcom, oxid kremičitý. (25 dávok v 5 ml fľaštičke)

Kvapky sa musia uchovávať v chladničke a preto si ich môžete po objednaní buď vyzdvihnúť priamo v lekárni, alebo si objednať doručenie kvapiek našim kuriérom v zmysle platných podmienok doručenia.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Lieková forma: kvapky

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)