Additiva Vitamin C Blutorange šumivé tablety 20 tbl

tbl eff 1x20 ks

Kód tovaru: T00142

EAN: 4026466063645

7,44 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,37 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Výživový doplnok Vitamin C Blutorange obsahuje v každej šumivej tablete 1000 mg kyseliny askorbovej (vitamínu C). Vitamin C Blutorange tak pomáha zvýšiť odolnosť organizmu a nahradiť zvýšenú potrebu vitamínu C.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok s príchuťou červených pomarančov obsahuje 1000 mg kyseliny askorbovej (vitamínu C). Kyselina askorbová je dôležitá na tvorbu kolagénu a obnovu tkanív. Zvyšuje odolnosť organizmu proti infekciám, následkom stresových situácií a fyzickej záťaže. Prípravok sa užíva pri zvýšenej potrebe vitamínu C, ktorá je u žien v tehotenstve, počas dojčenia, u mladistvých, športovcov a u starších ľudí.

Nepoužívajte: Nepodávať deťom do 14 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Prípravok by nemal užívať chorí so zvýšenou hladinou železa v krvi, chorí so sklonom k tvorbe obličkových kameňov (najmä oxalátových). Počas užívania prípravku neužívajte súčasne iné prípravky s obsahom vitamínov. Pri nadmernom užívaní môže pôsobiť preháňavo.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Prípravok je určený pre dospievajúcich a dospelých. Dospievajúci (15-18 rokov) ½ tablety obdeň. Dospelí 1 tabletu denne rozpustiť v pohári s vodou a vypiť. Užívať iba obmedzenú dobu, (1 mesiac, alebo 6 týždňov obdeň), počas rôznych záťaží organizmu. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívať pri precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Zloženie:

Obsah živín v 100 g v 1 šumivej tablete/ 4 g
energetická hodnota 842 kJ (195 kcal) 34 kJ (8 kcal)
sacharidy 12 g 0,5 g
bielkoviny < 1 g < 1 g
tuky < 1 g < 1 g
vitamín C 25 g 1000 mg (1 666,7% ODP*)

 *ODP = odporúčaný denný príjem

Okysľujúca látka: kyselina citrónová; šumivá látka: hydrogénuhličitan sodný; vitamín: kyselina L-askorbová; náhradné sladidlo: sorbitol; pomarančová aróma; kukuričný škrob; sladidlá: cyklamát sodný, povidón, dihydrát sodnej soli sacharínu; farbivá: žltá SY (E110), azorubín (E122), indigotín (E132).

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 20

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »