Jamieson Pestrec mariánsky 60+ 30 tbl

tbl (Silybum marianum) 60+30 zadarmo (90 ks)

Kód tovaru:

EAN: 64642027672

Tento produkt aktuálne nie je dostupný

16,82 € s DPH

Jednotková cena za tbl0,56 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Jamieson Pestrec mariánsky je výživový doplnok, ktorý obsahuje rastlinné flavonoidy. Jamieson Pestrec mariánsky pomáha udržiavať správnu hladinu sacharidov a podporuje detoxikáciu organizmu.

Detaily

Charakteristika: Pestrec mariánsky obsahuje flavonoidy, pomáha udržiavať správnu hladinu sacharidov, podporuje detoxikáciu organizmu pomocou pečene a zvyšuje jeho odolnosť voči faktorom okolitého prostredia.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Poraďte sa s lekárom ak trpíte ochorením pečene skôr než začnete užívať prípravok.Môže pôsobiť mierne laxatívnym účinkom, ktorý ustúpi o 1 – 2 dni

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dospelí 1 tabletu denne. Na dosiahnutie pozitívnych účinkov užívajte najmenej 3 týždne.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá tableta obsahuje:
Pestrec mariánsky (Silybum marianum, semená) 150 mg
štandardizované na 53 % silybínu

Ďalej obsahuje: fosforečnan vápenatý (nosič), celulóza, rastlinná kyselina stearová (povlaková látka), kremičitan vápenatý (protihrudkujúca látka), rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), rozpustná celulóza (zahusťovadlo) oxid kremičitý, polyetylén glykol (stabilizátor)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »