Versan 90+30 kapsúl

cps 90+30 zadarmo (120 ks)

Kód tovaru:

EAN: 7640153060730

32,87 € s DPH

Jednotková cena za cps0,27 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Versan je výživový doplnok na obnovu chrupavky v kolene. Versan obsahuje vitamín C, ktorý prispieva k správnej funkcii chrupavky a tvorbe kolagénu. 

Detaily

Charakteristika: Výrobok obsahuje BioCell Colagen® (čiastočne hydrolyzovaný kolagén typu II) a vitamín C, ktorý prispieva k správnej funkcii chrupavky a tvorbe kolagénu.Povzbudzuje obnovu kĺbovej chrupavky a tvorby kolagénu v chrupavke. Obnovení potrebného množstva synoviálnej tekutiny a premazaní chrupavky, čo znižuje trenie a starnutie chrupavky. Ochrana novo sformovanej chrupavky. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek.

Nepoužívajte:  U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Použitie: 2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: kyselina askorbová (vitamín C) 80 mg, hydrolyzovaný kolagén typu II a matrix bielkovín chrupavky - 600 mg, chondroitínsulfát - 200 mg, kyselina hyalurónová - 100 mg a ostatné proteoglykány

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »