Jamieson Cesnak bez zápachu 500 mg 100 cps

Skladom

Jamieson

064642020802

Novinka

Doručenie do3 pracovných dní

Jamieson Cesnak bez zápachu obsahuje výťažok s cesnaku so všetkými výhodami čerstvého cesnaku avšak bez nežiadúcej chuti a vône, ktorá zostáva po konzumácii. Jamieson Cesnak bez zápachu tak obsahom výťažku z cesnaku pôsobí na krvný tlak, na baktérie a na stenu ciev.

Viac detailov

7,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,07 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Prírodný extrakt z cesnaku špeciálne upravený bez zápachu vo forme kapsúl. Obsahuje prírodné účinné látky známe svojimi účinkami na stenu ciev, na vysoký krvný tlak, na baktérie, preto sa používa aj na vyváženie a doplnenie pestrej a zdravej stravy.

Nepoužívajte:U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.Poraďte sa s lekárom pri pretrvávajúcich alebo zhoršujúcich sa príznakoch a ťažkostiach; predovšetkým tehotné ženy, diabetici, osoby užívajúce lieky na zriedenie krvi, alebo inhibítory proteázy, by sa mali poradiť o užívaní prípravku s lekárom.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Dávkovanie: dospelí 2 kapsuly denne s jedlom. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Každá kapsula obsahuje: Cesnakový prášok extrakt 100:1 5 mg (Allium sativum, ekvivalent k 500 mg cesnaku).
Ďalej obsahuje: sójový olej (nosič ), včelia materská kašička (stužovadlo), lecitín (želírujúca látka), želatína (povlaková látka), glycerol (emulgátor).

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)