Sinecod sirup 200 ml

sir 300 mg 1x200 ml

Kód tovaru: 26256

EAN: 8596149001357

11,76 € s DPH

Jednotková cena za liter58,81 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Sinecod sirup sa používa na symptomatickú liečbu suchého dráždivého kašľa rôzneho pôvodu.Sinecod sirup patrí do skupiny liekov nazývaných antitusiká- lieky tlmiace kašeľ.

Detaily

Indikácie: Sinecod obsahuje liečivo butamirátiumdihydrogencitrát,, ktoré patrí do skupiny liekov nazývaných antitusiká- lieky tlmiace kašeľ. Sinecod sa používa na symptomatickú liečbu neproduktívneho suchého kašľa rôzneho pôvodu.

Kontraindikácie: Ak ste alergický na liečivo alebo ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku. Deti do 3 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Sinecod sa nemá užívať počas prvých troch mesiacov gravidity. Počas ďalších mesiacov gravidity sa Sinecod má užívať iba v prípadoch, ak je liečba nevyhnutná. Nie je známe, či účinná látka a/alebo jej metabolity prechádzajú do materského mlieka. V období laktácie sa majú z bezpečnostných dôvodov v zmysle všeobecných pravidiel, starostlivo zvážiť prínosy a riziká užívania lieku.

Dávkovanie: Deti vo veku 3 až 6 rokov: 5 ml 3-krát denne. Deti vo veku 6 až 12 rokov: 10 ml 3-krát denne. Dospievajúci: 15 ml 3-krát denne.  Dospelí: 15 ml 4-krát denne.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Vlastnosti

Účinná látka butamirátiumdihydrogencitrát
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku 15mg/10ml
Lieková forma sirup
Koľko dní Vám vydrží balenie 10

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »